| Pandicorn123 a întrebat:

Daca ai avea 3 dorinte care s-ar indeplini ori ce ar fi care ar fi acelea? Fi sincer happybig grinhappy funda!

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

1. Parintii mei sa traiasca vesnic si fericiti
2. Sa fiu impreuna cu un X
3.Sa fiu mereu fericita si implinita orice ar fiwinking

Dar ale tale?! happy

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai greșit categoria!
Trei dorințe în una, să fiu sănătoasă!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Una si buna-Sa mi se indeplineasca toate dorintele, asa, de-a naibii...
Si cu categoria care-i treaba? Era vorba de dorinte sexuale?

| Pandicorn123 explică:

Sti ceva, tu vezi-ti de dorintele tale, fiecare ce isi doreste, indiferent cat de penibile ar fi, si nu-s deloc penibile, macar fata vrea sa mai fie si altcineva fericit in afara de ea. Asa ca numai comenta atat.

| Pandicorn123 explică:

In primul rand raspuns la cei care mi-au zis ca am "gresit"categoria... Asta e cea mai vizitata. Acum le raspund la cei care au fost politicosi si m-au intrebat care ar fi dorintele mele, pai spun sincer ca ar fi urmatoarele:
1. Sa fiu Cu acel X si sa nu imi para rau nici mie nici lui.
2. Sa am o viata asa cum mi-am dorit mereu
3. Sa iau note mari la scoala ( 8, 9, 10) big grin happy

Multumesc pentru cei care au raspuns sincer, si nu au comentat cum au facut unii.

| Ana94 a răspuns:

1.Să mă împac cu un fost prieten.
2.Să văd o etapă de ski jumping pe viu.
3.Să mă mut în Finlanda big grin

| bunny_6472 a răspuns:

Ce dorinte aveti si voi...la fiecare raspuns apare aceasta dorinta idoata: "sa fiu cu x sau cu nu stiu cine"... un lucru tampit, de care te vei plictisi la un moment, si pentru.care, zic eu, nu merita sa irosesti o dorinta, oricum, alegerea voastra.

| laury4ever a răspuns:

Rautaciosule! happy tu chiar nu ai nici o dorinta. As fi incantata sa ti le vad.

| Cristian04 a răspuns:

Toti aveti dorinte puse doar pentru voi, dar nimeni nu si-ar pune o dorinta in care sa se schimbe lumea asta plina de hoti, crime si multe altele. Trist dar adevarat!

| Cristian04 a răspuns:

Simplu si direct, bravo omule!

| Keepcalmandloveme a răspuns:

1.Sa fiu cu baiatul de care imi place.
2.Sa ma descurc bine la scoala.
3.Sa fiu sanatoasa eu si parintii mei/prietenii.
Ale tale?

| pisicuta13 a răspuns:

Pai...
1. sa iau 10 in teza de la mate big grin
2. sa nu mai plang din cauza unui baiat niciodata
3. inca cateva milioane de dorinte:
-sa ma placa alex big grin
-sa fie bgd cu carla
etc... big grinbig grinbig grin

| AleX_9955 a răspuns:

Pai ar fi urmatoarele

1. Sa dispara retardatii care gresesc categoriile
2. Sa ti se inchida contul
3. Sa iti schimbi obiceiul de a pune intrebari stupide

| Păpădie666 a răspuns:

1. Mancare, multa mancare. [mai multa ciocolata]
2. Energizant + tigari.
3. Inca vreo 500 de dorinte.

| HelloHellHelloHeaven a răspuns:

1. sa am super puteri
2. sa traiesc o poveste de dragoste vesnica
3. sa fiu fericita