| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Daca ati fi un animal ce animal ati vrea sa fiti si de ce thinking

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca tigru sau pisica fiindca mi se par dragalase.

| madyddd a răspuns:

Am 3 optiuni: scorpion, sarpe sau rechin. Ca sa o duc bine, de-aia.

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru madyddd):

:devil)Vrei sa stapanesti lantul trofic doar sa-ti fie tie bine?puppy dog eyescrying...Chiar nu ai mila de pestii neon care sunt hrana pentru rechini, sau micile rozatoare care sunt halite' de serpipuppy dog eyescrying.Buna alegerebig grin.

| madyddd a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

rolling on the floor))). nu am mila de nimeni si nimic laughing))

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru madyddd):

Daca ai gasi un pui de catelus sau de pisica decedat l-ai ingopa cum se cuvine dupa regulile crestinismului? nupuppy dog eyes?

| madyddd a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Nuuuuu, l-as lasa acolo, fara sa imi peselaughing))

glumesc... nu am nimic cu animalelebig grin iubesc pisicile si cateii. de fapt am o pisica a casa si tin tare mult la eabig grin
desi uneori ma bate gandu' sa imi fac o haina din blaniţa ei rolling on the floor))

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru madyddd):

Ce draguu'>big grin

| Danutul22 a răspuns:

Caine...Am sa fiu foarte sincer...sa stau mai aproape de fete..ohoho..sau pisica..si mai aproapehappy

| BiancaGeorgiana123 a răspuns:

As vrea sa fiu o pisica deoarece este cea mai gratioasa felina