| KokolinooolBoyLLA a întrebat:

Daca ati iesi mai multe fete si un baiat... v-ar place ca baiatul sa fie amuzant? sa intre prin magazine si sa iti aleaga o tinuta sau sa se prefaca el ca se imbraca? chestii din astia amuzante ma refer sa faca...

daca nu, atunci ce v-ar placea sa faceti?

2 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Da:X Da:X Da:X
Adooor baietii cu un simt al umorului foarte dezvoltat:X

| Larisa_7991 a răspuns:

Cunosc unul care e foarte amuzant. din orice ne face sa radem.cateodata de -cu ellaughingAr fi tare sa exista mai multi baieti asa.insa nu prea sunt.sunt foarte fitosi unii. dar daca dai peste un tip asa de amuzant cum ne-ai povestit sa il pastrezi.hee heee valoroslaughing