| B0dDy a întrebat:

Daca'ati putea sa dati timpul inapoi ce'ati repara?big grin

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din prezentul actual nu am ce repara! Faptele sunt consumate.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

M-as naste baiat.Ca fata pierzi toata distractialaughing

| Elena1234456 a răspuns:

As oretui mai mult unele persoane. Din pacate nu am acordat atentie cui trebuie :-

| AliceHappyGirl a răspuns:

As accepta sa ma impac cu EL. Regret enorm ca nu am acceptat cand mi-a spus sad Imi era teama sad Iar acum, cand am realizat ca intr-adevar s-a schimbat (in bine!) nu se mai poate pentru ca deja are o alta prietena sad Doar mi-a spus ca nu ma va astepta la nesfarsit, avand in vedere ca timp de 2 ani si jumatate nu a incetat sa-mi spuna ca ma iubeste si ca s-a schimbat si ca ar face orice sa fim iar impreuna sad Iar eu nu l-am crezut, credeam ca minte sad Dar asta este. Viata merge inainte. Oricum o parte din mine crede ca tot va mai fi ceva intre noi, ca vom fi iar NOI DOI :-

| KatherineSparks a răspuns:

Am facut multe greseli, dar nu atat de importante incat sa dau timpul inapoi si sa le 'repar'.

| heroforyou a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi? doamne cate as repara... dar ce mai conteaza trecutu, trebuie sa traim prezentu(teoretic)

| Deddu a răspuns:

Pai nimic.trecutul face parte din prezent si noi oamneni suntem acum ce suntem datorita trecutului oarecumhappy si in plus fiecare greseala facuta a avut si o urmare pozitivahappytu?smug

| Andruta a răspuns:

As repara doar greselile si certurile cu mamawinking
in rest am facut greseli dar nu regret nimic, ce am castigat, am castigat prin ce sunt nu vreau sa pierd.nu sunt un model, nici nu am de gand sa fiu. ce am fost sunt si acum, voi fi si mai tarziuwinking(sisu)winking

| ShaRk_7788 a răspuns:

Pai... o nota proasta la scoala... si relatia cu fosta iubita happy. dar viitorul totusi s`ar putea schimba considerabilhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As repara destule. Dar daca as face asta, sunt constienta ca viata mea de acum ar fi alta. Si poate nu vreau asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as da timpul inapoi. Toate lucrurile pe care le-am facut, bune sau rele, au contribuit la ceea ce sunt astazi. Sa imi doresc sa schimb ceva din trecut ar insemna sa ma reneg pe mine insami.

| Beiibby a răspuns:

Pff daca l-as putea da inapoi... happy
As repara doar greselile facute mamei... big grin
In rest nimic pentru ca altfel nu as mai putea fi ceea ce sunt azi!
Dar cum trecutul nu se mai intoarce, ma resemnez si traiesc doar in PREZENT happy