| evelynne a întrebat:

Daca'ati putea sa dati timpul inapoi ce'ati "repara"?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nasterea mea.Intotdeauna am avut impresia ca a avut loc o eroare genetica. M-as face baiatsmug

| Silvia a răspuns:

Multe sau nimic.Totuşi... poate nimic.

| clauss a răspuns:

Multe

| Luori a răspuns:

N-as repara nimic, desi am regrete. Tot ce am facut m-a adus unde sunt, cum sunt. Timpul va continua sa-si faca drumul, si hai ca noi sa nu ne pierdem decat atunci cand va fi momentul, inevitabilul.
Mi-ar placea sa mai traiesc din nou unele clipe, dar sunt atat de multe.

| LostInDreams a răspuns:

Ce rost ar avea sa repari? Oricum viata merge mai departe, indiferent de greselile facute.Probabil as avea prea multe nimicuri sa schimb, nimicuri care probabil nu mi-ar fi de nici un folos in prezent.Trecutul se uita usor, mai ales atunci cand nu faci nimic pentru viitor, asa ca nu are rost sa privesc in urma, prefer sa privesc tot timpul in prezent si viitor, chiar daca gandurile imi sunt si la ce-a fost odata...Probabil as avea prea multe de schimbat, mai bine nu schimb nimic

| Irina_6314 a răspuns:

Daca as putea sa dau timpul inapoi, as pretui ce am, fara sa-mi dau seama cat de valoros a fost lucrul acela prea tarziu. :-

| biiiabyby a răspuns:

Hmm, mai nimic. Nu pot sa zic ca nu regret ca am facut anumite lucruri, dar pana la urmna si la coada "exist" din cauza lor. laughing

Deci, nimic.