| XxXxXDavidFotbalistulXxXxX a întrebat:

Daca cineva imi stie nr de tel eu nul cunosc. dar tot suna poate afla unde stau fara ai spune sau numa politia poate?big grin Funda mare

Răspuns Câştigător
| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Stai ma calm daca esti mai popular multa lume te stie fara sa ii sti tu, chiar crezi ca e atat de smecher sa poata avea sistem de localizare la el acasa.

3 răspunsuri:
| mihnea123abc a răspuns:

Nuuu

| DaRaspund a răspuns:

Nu poate deoarece operatorii de telefonie nu au voie sa divulge astfel de informatii doar politiei. Si daca esti pe cartela cu atat mai putin...

| zerro17 a răspuns:

E destul de complicat sa afle.
Si chestia cu politia e mai mult in filme. Cred ca e mai probabil sa poata afla operatorul de telefonie unde esti decat politia.