| dgffdf a întrebat:

Daca cineva iti respinge cererea de prietenie de pe facebook iti apare la notificari? Și daca nu, cum afli?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Bun. Cand trimiti cerere de prietenie unei persoane pe Facebook ea poate sa accepte sau nu. Daca nu accepta are alte doua optiuni. Ori iti lasa cererea in asteptare, adica nici nu confirma, dar nici nu o sterge, ceea ce inseamna ca tu n-ai cum sa-ti dai seama de acest fapt, ori iti sterge cererea. Daca o sterge, nu primesti notificari sau ceva, dar cand intri pe profilul ei nu mai apare "Cererea de prietenie a fost trimisa" ci apare "Adauga la prieteni" asa ca inainte.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu iti apare la notificari daca ti-a respins cererea. Daca tot vezi ca persoane respectiva posteaza si nu-ti da accept, e clar ca ti-a respins cererea.