| D0zzz a întrebat:

Daca cineva imi respinge cererea de prietenie pe facebook imi apare acolo sus langa mesaje si langa friend request la notificari ca mi-a respins-o sau nu imi apare nimic? funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca cineva iti respinge cererea de prietenie -> Nu iti apare nimic!

2 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Eu nu am vazut sa apara ceva.Asa ca nu cred...Numai daca intri la persoana respectiva si acolo unde scrie sa il adaugi ca prieten nu mai poti sa apesi ca sa il adaugi inseamna ori ca inca nu a raspuns la cerere ori ca a setat sa nu mai poti sa ii trimiti cerere. Daca ai apasat odata si cand intri dupa ceva timp si poti sa mai apesi inseamna ca ti-o respins numai ca nu o si setat sa nu mai poti trimite ceva.Eu am patit si dupa asta mi-am dat seama. Sper ca ai inteles cevalaughing

| TheZozotex a răspuns:

Nu`ti apare nimic... Fundahappy