| anonim_4396 a întrebat:

Dacă eram sub regimul comunist, niciun virus nu pătrundea in țară, sunteți de acord? rolling on the floor

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rusia e comunista si n-are probleme vietnam la fel. Virusul a fost raspandit de infiltratori pusi pe treaba asta. Industria farmaceutica vrea bani si iluminatii doresc sa reduca populatia

| darrio2007 a răspuns:

Dar nici nu iesea nimeni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muream de foame sau impuscati prin inchisori... probabil nu de virusi.

| mihai69 a răspuns:

Serios? Atunci ăla din China, pe unde o fi intrat?!? Nu de alta, dar Partidul lor Comunist e mult mai puternic decât a visat vreodată careva despre PCR.

| Drimmero a răspuns:

Comunistii au ascuns incidentul de la Cernobîl, la ceva mult mai banal precum coronavirus nici ei nu ar fi luat in seama.

| Freya1 a răspuns:

Nu avea cum într-adevăr.

| Celcestietot a răspuns:

Păi tușeau din China, iar virusul se răspândea prin aer, călătorea ca un duh și tot ajungea în noi. Ce șanse ar fi existat să nu fim posedați?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Ei hai! tongue
Intrebarea e buna, cred ca cei din Coreea de nord pot face fata si unei pandemii de zombi. In 24 de ore ar scoate dintii tuturor cetatenilor, si plici! : nu mai ai raspandire, laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Dorotheea21):

In 24 de ore, 24 de spitale construite și de aceeași muncitori, atenție! Știi atunci când a ieșit Godzilla de la ei din subteran? Dacă nu, înseamnă că și-au făcut treaba tongue.

| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Ai auzit de asta intr-un film "Z day "

| Freya1 a răspuns (pentru Celcestietot):

Virusul nu rezista in aer mai mult de un minut, asa ca...

| Celcestietot a răspuns (pentru Freya1):

Primul meu comentariu a fost la fel de serios ca cel cu Godzilla laughing

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este.
Cred ca era serial dar eu am reusit cu greu sa vad doar acel episod.

| SilentRain a răspuns:

Daca eram sub regimul comunist. Tu erai la munca si nu te plângeai ca te creste mama ta

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Când m-am plâns ba? Hai sictir!

| SG1995 a răspuns:

Depinde, virsului a pătruns din cauza circulației libere și schimbului liber de mărfuri. Deci nu putem știi cu exactitate...

| FreddieM a răspuns:

Normal ca nu intra. Ii trebuia viza.laughing)))