| anonim_4396 a întrebat:

Dacă mama mea are mărimea sutienului 80D nu ar trebui sa am si eu cel putin 70B? Am deja 15 ani jumătate...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si maica-ta are cumva 16? De ce ar trebui sa ai la varsta asta sanii ca ai mamei tale?

| Andreeush a răspuns:

Depinde, poate semeni cu tatal tau si in acest caz nu ar trebui sa fii surprinsa ca nu aveti aceleasi marimi.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Esti putin cam mica, ar trebui sa mai cresti ca sa ii ai asa mare.

| anamariarot a răspuns:

Probabil așa îi avea și ea la vârsta ta laughing. În timpul sarcinii femeilor le mai cresc sânii, așa că stai liniștită. Nu e un handicap să ai sânii mici.

| Miss25JK a răspuns:

Nu neaparat. Poate vor mai creste, poate nu. Ai tot timpul sa mai creasca. Nu te demoraliza