| danyella12 a întrebat:

Credeti ca la varsta de 14 ani si jumatate marimea sutienului 36 pe 80 este ok? eu cred ca da, acum nu stiu voi.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Acum si tu, doar nu vei vrea sa ai balcoane ca dragusanca.

| Classy a răspuns:

Da,este normal.Fiecare cum se dezvolta.

| h3r a răspuns:

Și crezi că ne interesează?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna "ok"? Romana, te rog.
E pur si simplu o marime, crezi ca exista o anumita marime dupa care sa te iei ca sa zici daca a ta e buna sau nu? E aiurea intrebarea? Oricum, buna, rea, aia e, nu ai ce sa ii faci.

| Vi003 a răspuns:

Ai intrebat si ti-ai raspuns singura.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Este bine stai linistita

| JustRoxanne a răspuns:

E bine, stai linistita.winking

| AlinnaAly a răspuns:

Depinde de marimea bustului tau, pentru ca nu iti poti alege un sutien cu o marime sau doua mai mic decat ti se potriveste tie.

| MorcovuNud a răspuns:

WOW sunt perfecti la varsta ta! :O este ok nu te speria si o sa ai multi prt. cu frumusetile alea rolling on the floor

| Pr0Nike a răspuns:

E bine