| Raluca591 a întrebat:

Daca merg zilnic cu bicicleta 3-4 ore, pot slabi 2-3 kg in doua saptamani? + dieta si sala

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da cu siguranta.

| RAY a răspuns:

Apoi ingrasare nu, apoi ce faci, pe bune 3, 4 ore pe zi trebuie doar un timp? apoi ce facem lesesim? vrei sa traiesti sanatos?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar nu ai altceva mai important de făcut în timpul acesta?

| aXy99 a răspuns:

Dieta si sala sunt suficiente. Nu e nevoie sa mergi atat de multe ori. Fa antrenamente HIIT, sprinturi, sunt mai eficiente si nu pierzi atat de mult timp.