| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Daca miley cyrus s-ar retrage din muzica... ce reactie ati avea?[laughing]...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am plinge de durere, ne-am smulge parul din cap, ne-am da cu capu de toti peretii, ne-am da cu fundu de pamint, ne-am tavali de durere si in cele din urma, am bea o bere rolling on the floor

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As da o petrecere laughing Si i-as invita pe toti.winkingCine aduce sampania?big grin

| lia a răspuns:

Promit eu ca dau de baut o saptamana... ce o saptamana, o luna laughing rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Sincer, nu am auzit-o niciodata cantand pe fetita asta si nici nu vreau sa o aud. deja mi-ati facut mintea calandr cu ea.

| Leea1234 a răspuns:

Nici o reactie!
nici nu stiu cine e exact!?
pentru mine .......ar fi una in minus pe piata muzicala!

| inna a răspuns:

Mi-ar fi indiferent.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Vaaai! ce pacat! cine-i aia?

| marry a răspuns:

\dancing

am mai scapa de intrebarile cu ea whew!

| Haydee a răspuns:

Yeee....petrecerebig grin

| vyol3ta a răspuns:

As fi cea mai fericita #:-s

| Swabia a răspuns:

Olalala...ar fi vai de capul nostru ca ar urma o serie de intrebari "din ce cauza s`a retras? / De ce? / Cum a fost posibil asa ceva? etc!"...Am impresia ca miley cyrus o copiaza pe Hilarry Duff si ii iasa extrem de bine!winkinglaughing

| shishilik a răspuns:

Niciuna! Nu imi place, dar nici nu ma deranjeaza. A ajuns la un moment dat cea mai bogata adolescenta, bravo ei, si-a castigat painea cum a stiut ea mai bine, incurajari inainte, dar tot nu ma incalzeste pe minehappy

| rolly14 a răspuns:

Cum puteti sa spuneti astfel de lucruri despre Miley Cyrus? Ea este idolul americanilor...este cea mai mare vedeta si s-ar putea sa o intreaca si pe Britney Spears

| Simona_8441 a răspuns:

Asta este! Ramane la actorie nu?

| lili_1880 a răspuns:

Imh. cred ca am avea un nou val de emo kids rolling on the floor))))))

| romina_7963 a răspuns:

Numai copiii o idolatrizeaza, si tot nu reusesc sa inteleg de ce...cred ca pentru ei ar fi o mare pierdere.

| ancalazar a răspuns:

Oooo ce bucuroasa as fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar muri jumatate din copiii care au auzit de earolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te auda bunul Dumnezeu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o intreaca pe Britney Spears... In nici un caz Britney spears are vocea unui inger nimeni nu se compara cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mar placea sa se retraga pentru ea e cea mai buna cantareaza din america si seper sa o intreaca pe Britney Spears ca nu canta nici cumbig grin