| 0PopaPorno a întrebat:

De ce la radio nu se da niciodata muzica house,sau bieber,miley cyrus, de astea...? funda;-?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se dă! De regulă după ora 23!

| CautNume a răspuns:

Ce diferenta e intre ei si melodiile (de fapt gunoaiele) difuzate la majoritatea posturilor de radio?

| FadetoBlack a răspuns:

Lasă lasă!
E mai bine aşa... Şi aşa e rău, nu vrem să fie şi mai şi.

| Pufulete8682 a răspuns:

De ce ar asculta cineva Bieber sau Miley Cyrus? La radio intra doar muzica comericala, plus ca doar HIT-urile internationale ajung pe post.

| BiuL a răspuns:

Pentru ca muzica comerciala are mai multe trecere, muzica de genul acela asculta oricine, muzica "house" doar unele categorii de oameni.

| BiaIoana98 a răspuns:

In primul rand sunt in topul fitelor si deja cred te-ai incruntat si in al doilea rand cred ca exista mai multi oameni cu capul pe umeri decat cu el in aer.Au destule vizualizari pe youtube, iar la melodiile lor nu se schimba decat 2-5 note si gata! mai baga cateva versuri de "o iubire interzisa"laughing and done.Lumea s-a plictisit de asemenea motaieli inca de cand au aparut, nu sunt in stare sa creeze, macar o melodie, de suflet sa reuseasca sa-l caracterizeze in genelar."E mai bine asa...Si asa e rau, nu vrem sa fie si mai si."Nu sunt atat de bine vazuti precum par.