| SunnyFlame a întrebat:

Daca moneda nationala ar fi fericirea ...cat de bogat/bogata ai fi?

Răspuns Câştigător
| FlashXLight a răspuns:

Cred ca as fi intr-un fel bogata, intr-un fel as locui pe strazi. Dar de fapt eu cred ca as fi mai normala. Adica, cam *** sunt eu acum.

5 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Cre ca as avea 2 fericire crying

| Flori a răspuns:

La mine e simplu. Daca moneda nationala ar fi fericirea, as avea minimu' de fericire garantat:600 de fericiri! Echivalentul unui minim pe economie, poate...

| ArinaMK a răspuns:

Foarte!
sunt fericita ca am viata!laughing

| Mentaa a răspuns:

Bogati am fii noi toti, suntem fericiti in fiecare zi! happy:X:X

| xAvrilx a răspuns:

Ceva in genul.bogata,dar nu miliardara.ci doar cu bani cu care te poti descurcawinking.