| misu a întrebat:

Daca nu pun viza la somaj la timp au trecut 15 zile... ce pot sa fac

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Nu vreau sa te intristez, dar situtia e grava...In mod normal, dupa regulament, daca intarzii mai mult de 3 zile pierzi somajul.Am aflat si eu asta acum cateva luni cand am intarziat si eu pentru ca am uitat...Eu am fost la limita - 3 zile.
Totusi mergi la birou si vorbeste cu doamnele de acolo, daca esti la prima abatere te iarta. Pe mine m-au iertat. De doua ori!
Succes!