| alexa_4370 a întrebat:

Daca o intrebare ti-a fost refuzata pe TPU. cum poti sa vezi raspunsurile oamenilor? sad

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu mai ai cum să le vezi.Singura soluţie ar fi, dacă întrebarea a fost raportată abuziv, să iei legatura cu Raluca, la Contact, iar ea o va reposta şi atunci vei putea vedea răspunsurile. Dacă întrebarea avea însă caracter irelevant, nu corespundea specificului TPU, etc, atunci cel care a raportat-o n-a greşit şi nu se mai poate face nimic. Poate ar trebui să citeşti regulamentul pentru a şti ce fel de întrebări n-au ce căuta pe site (vezi sus la Întrebări frecvente)

1 răspuns:
| pengu a răspuns:

Pai daca a fost refuzata. ceilalti nu au cum sa raspundatongue