| Rose_2860 a întrebat:

Cum pot sa vad raspunsurile la o intrebare refuzata?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Adio! A fost o data, ca niciodata! Nu mai puneti intrebari necesare la scoala ca vi-le sterge oricine! Si au dreptate. Politica sitului este sa nu se incurajeze nemunca!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In dreapta sus ai un link de contact. Daca intrebarea ta respecta regulamentul (mai citeste-l o data), ii scrii acolo Ralucai, rugand-o sa o faca din nou vizibila. Daca nu respecta regulamentul, atunci nu poti vedea nici intrebarea, nici raspunsurile.

| dienuk a răspuns:

Nu poti straight face
din moment ce intrebarea a fost refuzata
inseamna ca nu a fost postata
deci, daca n-a fost postata
n-a vazut-o nimeni
deci? n-avea cine sa dea raspuns
deci? nu ai ce raspunsuri sa vezi ^^