| teiube a întrebat:

Daca o persoana este nascuta pe data de 29.08 ce zodie e

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Fecioara si taurul se potrivesc foarte bine, comform unor site-uri de specialitate. In plus, mama (taur) si tata (fecioara) sunt casatoriti de 37 de ani! happy

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fecioară.
Eu-s pe 28. laughing)
Baftă!

| MadRaven a răspuns:

Bună,
E zodia fecioară, la fel ca mine! laughing
Numai bine!

| teiube explică (pentru MadRaven):

Si cum sunt fecioarele el este barbat crezi ca se potriveste cu o tauroaica

| teiube explică (pentru LetMeHelp):

Wowwwwwwwwwwwww sper iti multumesc

| MadRaven a răspuns (pentru teiube):

Da,
Părinţii mei sunt aşa. Mama e fecioară, tata taur. Am văzut că e compatibilitate de 100%.
Păi noi, fecioarele, suntem foarte atente la detalii. Suntem foarte perfecţioniste, critice şi greu de mulţumit.

| LetMeHelp a răspuns (pentru teiube):

Fecioara si taurul se potrivesc foarte bine, comform unor site-uri de specialitate. In plus, mama (taur) si tata (fecioara) sunt casatoriti de 37 de ani! happy

| nnc0910 a răspuns:

E Fecioara big grin

| lavinia06 a răspuns:

Fecioara