| MihaelG a întrebat:

Dacă o persoană m-a blocat pe Facebook și apoi după un timp m-a scos mai merită să îi mai dau cerere?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Depinde.Eu pe unii pe care i-am blocat as accepta daca ar cere din nou prietenia, pe altii nu.Depinde de persoana.

| MihaelG explică (pentru gemeni6226):

Deci să înțeleg că ar trebui să îi dau? Dar crezi că o să îmi accepte?

| gemeni6226 a răspuns (pentru MihaelG):

Eu am dat sa zicem blocaj la unul sau unii care au cerut prietenia prietenelor mele si asta m-a suparat.La unul pe care intr timp l-am iertat as accepta cererea dar au fost unii care m-au suparat cu mult mai mult decat cu atit la aceeia nu as da, mult mai mult insemnind ca m-au ingnorat cu lunile si au avut alte iubiri.

| MihaelG explică (pentru gemeni6226):

Persoana asta de care zic este fata de care îmi place și m-a blocat a2-a zi după ce i-am spus că o îmi place de ea și că o iubesc.mai merită acum să îi dau cerere?

| gemeni6226 a răspuns (pentru MihaelG):

Nu,nu merita asta e parerea mea.Merita sa fie blocat doar un neserios, care una zice alta face adica se joaca cu omul. Faci cum vrei dar eu zic ca nu merita.

| MihaelG explică (pentru gemeni6226):

Bine nu sunt cu fata asta dar mie îmi place totuși de ea și nu mă gândeam că o să se ajungă la asta dacă am să îi spun ceea ce simt.dar asta e mai mă gândesc. Oricum mulțumesc pentru păreri.