| browneyes99 a întrebat:

Daca sunt banata de admini( ca asa am inteles din intrebarea pe care am pus-o legata de problema cu raspunsurile pe TPU) ce pot face? chiar atunci cand imi doresc sa postez un raspuns nu mergecryingcryingm-am saturat... oooo si folosesc Mozilla Firefox daca aveti nevoie de aceasta informatiewinkingwinkingwinkingplzzzzzz dau funda mare rau si vot la toti cei care ma ajuta!

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti banata (ca s-ar vedea in pagina ta). Cel mai probabil ai o setare care nu permite cookie-uri in calculator. Trebuie sa faci setarea la tine in calculator.