| browneyes99 a întrebat:

De cand am descoperit site-ul acesta tot incerc sa dau si eu raspunsuri si nu ma lasa(il stiu de vreo 6-7 luni) si m-am saturat: acasa ma plictisesc si in loc sa dau si eu raspunsuri pe TPU stau si ma holbez la intrebari ca mata'n calendar si ma enerveaza la culme! Aaaa si nu sunt banata de admini... ce sa fac ca sa pot da raspunsuri? Oooo si folosesc Mozillawinking

2 răspunsuri:
| Hassel a răspuns:

Pai nu are nicio importanta ca folosesti Mozila sau Explorer... daca zici ca ai bann poti sa dai un mesaj unui admin si sa-l rogi sa iti deblocheze contul.Alta solutie ar fi sa-ti faci un cont nou-cu (,) contul nou vei putea sa dai raspunsuri mai mult ca sigurwinking

| sexygirl78 a răspuns:

Stiu ca pare enervant dar totusi incearca sa te stapanesti si crede-ma nu e usor pentru ca eu ma tot gandesc la faptul daca totusi maicamea o sa nasca sau nu incearca in continuare sa folosesti TPU si sa incerci sa pui intrebari nu e greu dar trebuie sa asculti ce zice