| MoNy_5223 a întrebat:

Daca ti-ai face un tricou personalizat, ce text funny ai scrie pe el?

Răspuns Câştigător
| nobody88 a răspuns:

Eu am vazut un tricou super smecher sau na cel putin in opinia mea

la cel mai bun tov a meu.
trebuia sa ne int el era tocmai venit din ita si trebuie sa ne int undeva in centru la un frape si il vad de la departare cum venea era omu imbracat in blugi si un tricou alb de la departare se vedea fontu de la Coca Cola... am zis wtf vine omu cu tricou coca cola wtf?

Si cand se aproprie tricou era alb si scrisul rosu cu fontu specific firmei scria Cool Fuker rolling on the floor))))))))) am ramas interzis mi so parut cel mai marfa tricou care l-am vz

Si ar mai fi unul care la-am vz la un prezentator scria mare GAY si dedesup sageata spre stanga mi se pare super tare laughing

ar mai fi ala cu msgul " The more I drink, the bether you loock laughing)

| Malvina24 a răspuns (pentru nobody88):

Foarte tare!

2 răspunsuri:
| Eva a răspuns:

Am un tricou dragut, alb cu maneca scurta... pe care scrie "Tricou alb cu maneca scurta".