| ♥.Sagemix a întrebat:

Daca ziua de maine ar fi ultima, care ar fi ultimul lucru care ati vrea sa-l faceti? big grin

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Mi-as strange mama inbrate si mi-as juca cu animalele pe care le iubesc enorm

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Daca ar fi asa, as manca bine, as bea bine, as iubi apoi si mai bine ca sa pot muri fericitalaughingDoamne iarta-mahee hee

| Rukhsandra a răspuns:

As vrea sa stau toata ziua in bratele lui si el sa ma stranga tare in brate si sa-mi nu dea drumu niciodatabatting eyelashes

lolita
| lolita a răspuns:

As merge sa-mi vad parintii, nu am mai fost in tara de 3 ani. sad

| Hmmmm a răspuns:

Ultimul lucru.hhmmmmmthinking
cred ca m-as uita in ochii lui si i-as ice ca il iubesc, dupa care l-as strange tare tare in bratebig grin

| Ea12345 a răspuns:

Mi-as dori sa fac tot ce nu am putut face inainte: sa le spun tuturor persoanelor dragi mie cat de mult tin la ele si cat am apreciat efortul lor facut pentru mine.Probabil am lua o masa impreuna, as bea bine, asa cum nu am facut niciodata.ca un ultim lucrubig grinhee hee

| vanciurea a răspuns:

Nu stiu.as dori multe lucruri sa le fac. sper sa nu vina sfarsitul lumii maine.

| savingyou a răspuns:

Leas spune oamenilor dragi mie cai iubesc si le voi spune ca oriunde oi fi mereu imi voi aduce aminte de ei!

| ralukutz_6310 a răspuns:

Daca ar fi... |-) Nu stiu... M-as juca pe calculator!:[

| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

Ash plec sa'l vad p' ubitu meu:X:Xlove struck caruia stiu ca nu'i pasa d' minesad j' i'as zice ca'l iubesc. dup'asta m'as imbata ca sa am curaj si' m'as arunca de pe pod, intr'o apa normal. cea mai dulce moartelove struck
Asha sunt eu, mai ciudatabig grin

| MisDia a răspuns:

Ias spune unei prietene ca ma mincit si apoi masi duce la baiatul si i-as spune cal iebesc si mas omara eu inainte.