| aaaa12345 a întrebat:

Dar ce casou va doriti voi de 'mos neculaie'? funda, astept cat mami multe raspunsuri

2 răspunsuri:
| hayley a răspuns:

Poi... un card de memorie pentru. tel., bomboane Ferrero Roche cu fistik sh cioco neagra, C. D. cu muzica ( Green Day, Paramore.), niste carti, a da si niste cizme sau haine. Am zis cam multe pentru mos nicolae da nu le vreau chiar p toate odata... de mos craciun am si mai multe idei :p

| ZoZoHeart a răspuns:

Eu vreau de mos Nicolae niste cizme sau pantofi +un CD lady Gaga, favorita mea...