| Park1Suin a întrebat:

Voi ce va doriti de Craciun?
Cu cat mai multe raspunsuri, cu atit mai bine.winking
Va astept raspunsurile.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sănătate.

| KateMiddleton a răspuns:

O chitara, sa-ti cant cintece de-ale lui Bieber.

| dorin1990 a răspuns:

Sanatate bucurie, si alte cadouri reprezentative.eu mi-as dori un tricou personalizat.

| sofstatics a răspuns:

Pai, nu sunt chiar asa fitoasa, dar ar fi frumos sa primesc laptopul care mi-l doresc.Si daca nu, macar ceva semnificativ.happy Sper sa primesti multe cadouri frumoase.:*

| Isa0w0Chan a răspuns:

Avand in vedere ca sunt 50% sanse ca o cometa sa se apropie foarte mult de planeta noastra pe 26 decembrie, as iubi daca Mosul ar veni cu un telescop. \(>.

| adryana2001 a răspuns:

Sanatate, bucurie alaturi de famile, dulciuri si cam atat. Nu sunt foarte fitoasa, iar Craciunul pentru mine nu inseamna doar cadouri, ci si bucuria de a servi masa cu toata familia(veri, matusi, unchi etc.), ceva gen reuniune de familie, iar dupa stam pe calculator, vin pozele de pe facebook, jucam ceva jocuri(cum ar fi Monopoly, Nu te supara frate, Moara, Carti) iar la ora 00:00 iesim in strada la artificii, urari de La multi ani, pupici :* si bem sampanie.