| B3L3a a întrebat:

Dati-mi si mie nume misto de metin2 is baiatwinking Dau Fundaaawinking

3 răspunsuri:
| ShowTimeNelimitedd a răspuns:

Uite cateva: NoLimitSpeed KnightFresh KnightXDARK ShowTOYou SCarBix AsasinXXD SylentzMan Silentiosul DauLaBani

| B3L3a explică (pentru ShowTimeNelimitedd):

Mai puneti nume ca astea nu prea imi plac... dar show ai pus nume bunicele

| AndreYutzUU a răspuns:

Depinde ce caracter ai. uite:la ninja-LordNinja(o sa te strige Lord), ProKiller.
La razboinic:LordSamurai, TheSpartan(spartanii-cei mai mari razboinici)