| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Dau anul asta atestat la engleza si vreau sa imi dati niste subiecte faine ce sa aiba legatura cu Statele Unite sau Marea Britanie sau o alta tara vorbitoare de limba engleza.Am vrut sa fac stiluri de lupta americane Kajukenbo dar inspectorii prezenti vor fi femei si cred ca o sa adoarma asa ca voi alege altceva. Dati-mi rasunsuri si saptamana vitoare ma decid ce sa aleg iar raspunsul cel mai bun primeste funda.

2 răspunsuri:
| Dyana8 a răspuns:

Familia regala a Marii Britanii.

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru Dyana8):

Ok.Mersi.Am sa vad daca a m-ai facut cineva sau daca e destul de favorabila tema pentru mine.