| in2ishen a întrebat:

(dau funda)As dori sa achizitionez o maceta sau un kukri, am auzit despre kukri ca desi arata bine lama se toceste repede si se ascuteste greu asa ca am vrut sa achizitionez aceasta maceta http://www.militarytrend.ro/macete/3714-maceta-702-grame .html.Imi puteti spune cine are daca merita, adica daca este de calitate si ce plusuri sau minusuri gasiti la ea?

1 răspuns:
| paulpaul25 a răspuns:

Imi spune ca adresa web nu este disponibila dar iti dau un mic sfat.Du-te la un magazin de pescuit si vanatoare deoarece acolo au tot felul si intrebi despre ce vrei sa cumperi si iti vor da mai multe detalii si vei putea mai usor sa te decizi.Iti urez noroc!