| AssKicker a întrebat:

Dau funda! Cine imi poate spune niste melodii rock nici vechi nici noi?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Green Day - Boulevard Of Broken Dreams Green Day - 21 Guns Kings Of Leon - Sex On Fire Tokio Hotel - Ready, Set, Go! Evanescence - Bring Me To Life We Are The Fallen - Bury Me Alive Limp Bizkit - Gold Cobra Limp Bizkit - Break Stuff Slash feat. Fergie - Beautiful Dangerous Alien Ant Farm - Smooth Criminal AC/DC - Highway To Hell Bullet For My Valentine - Tears Don't Fall Paramore -Monster Linkin Park - In The End, (pe ăştia pe ascult şi eu cel mai des în acestă ordine).

1 răspuns:
| MishuD a răspuns:

Nici prea lungi, nici prea scurte?
Nici prea calde nici prea reci?
laughing
"Rock" e cea mai diversificata categorie muzicala, e aproape imposibil sa ghiceasca cineva "o melodie" care sa iti placa tie.