| KyraW a întrebat:

Care sunt cele mai NOI melodii de la trupele VECHI de rock?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Sfatul meu e sa cauti pe wikipedia ultimul album/single al trupei respective si apoi o cauti pe Youtube.Sau poti descarca albumul.

Niste exemple:

Anthrax - The Devil You Know, Fight'em 'til You Can't (sunt single-uri), albumul e Worship Music (inca nelansat)
Hammerfall - Infected
Alice Cooper - Welcome 2 My Nighmare (nu s-a lansat inca)
Opeth - Heritage (la fel)

4 răspunsuri:
| NuclearAssault a răspuns:

Cauta pe net albumele
Metallica-Death Magnetic
Megadeth-Endgame
Slayer-World painted blood
n-o sa regreti happy

| Necrophagist a răspuns:

Daivy,ea se referea la hituri comerciale cum o avut ala Bon Jovi cu aia naspa Ain't got love.

| Necrophagist a răspuns:

Nu are rost sa ma justific, mai degraba mai baga si tu un stupid

| KyraW explică:

@Necrophagist daca tu din nou intelegi comercial.ma refer la.nu stiu cum sa explic. care au fost printre ultimele & bune