| dyDix a întrebat:

Dau funda si punctee. la fb cand vreau sa-mi pun un video nu ma lasa sad si spune ca " Video uploads disabled.
Due to activity related to copyright infringement on your Facebook account, we have disabled your ability to upload any further videos. For further details, please see our help page.". ce sa facsad pls dau funda

1 răspuns:
| crisbebe a răspuns:

Imagini video cu handicap. Datorită activităţii referitoare la încălcarea drepturilor de autor pe contul dvs. Facebook, am dezactivat capacitatea dumneavoastră de a încărca orice Clipuri mai departe. Pentru detalii suplimentare, vă rugăm să consultaţi pagina noastră de ajutor. "
Cam vezi ce inseamna deci te poti duce pe facebook la ajutor sau mai incearca cu alt videoclip sau trimite-le mesaj