| MadalinaTolea a întrebat:

Buna!:* Am si eu o problemaaaaa mare mare!:)) Ei bine...doresc sa postez un filmulet pe Facebook,in format BS Player! Si dau adauga,selectez filmuletul,dau,,post" si apoi imi apare o fereastra gen,, Due to activity related to copyright infringement on your Facebook account, we have disabled your ability to upload any further videos. For further details, please see our help page.

http://www.facebook.com/help/?page=39"!
Apoi am intrat pe link-ul de mai sus,am citit acolo ce imi spunea si nu stiu cum sa il fac sa mearga!
NUUU am mai adaugat pana acum niciun filmulet!
Va rog,daca ma puteti ajuta cu un sfat,ceva util, orice este binevenit! Va puup!:*

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook iti spune ->>> Datorită activității legate de încălcarea drepturilor de autor pe contul dumneavoastra, noi Facebook, am dezactivat capacitatea de a încărca orice film ulterior. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să consultați pagina noastră de ajutor.

DECI, facebook ti-a dezactivat capacitatea de a incarca videoclipuri datorita faptului ca ai incalcat drepturile de autor in trecut. Ai incarcat un video care era inițial publicat de altcineva si l-ai postat pe facebook fara permisiunea/acordul acelei persoane si prin asta ai incalcat drepturile de autor. Normal ca acum poate l-ai sters dar dupa ce facebook a luat masuri. Nu se mai poate face nimic pe acest cont. Ai doua solutii:
-incarca videoclipul pe Youtube si apoi posteaza-l in facebook
- iti faci un alt cont facebook.
Bafta!

| MadalinaTolea explică (pentru neluL):

Multumesc! Da stiam ca,, am incalcat drepturile de autor"...pentru ca am citit si eu acolo, dar nu stiu cumlaughing) oricum cred ca imi voi face alt cont! Multumesc frumos!:*

| neluL a răspuns (pentru MadalinaTolea):

Cu placere! bye, bye wave

| anonim_4396 a răspuns (pentru MadalinaTolea):

Mama ce poza buna! laughing
Frumos piept!winking