| Buterflydana a întrebat:

Dau funditabig grincaut si eu un film cu, curse in care un politai se da drept cursant t ai prinde pe aceea care fac curse ilegale, dar acesta se imprieteneste cu ei si il ajuta sa prinda o banda care furau masini parca nuai stiu sigur, imi puteti spune si mie cum se numeste filmu

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

Autostrada exceselor, ii nemtesc filmu sau fast and furious 1 2 3 4 toate sunt faine, vizionare placuta

2 răspunsuri:
| ivona a răspuns:

Fast and furious

| totolino a răspuns:

Urmares si Fast Track: No Limits (2008)... e foarte bun filmu, poate si mai bun ca cele mentionate anterior