| Adrian_Alex_1996 a întrebat:

: Pai stiu ca filmul era despre curse ilegale in care un politist filmeaza cursele ilegale si dupa participa la cursa cu o rabla, dupa isi ia un bolid de politie (porshe) si incepe sa concureze la acele curse, isi face prieteni si incearca sa arestezi niste infractori care furau masiniile de curse.

Răspuns Câştigător
| Muresan_Daniel_1996 a răspuns:

Autobahnraser

5 răspunsuri:
| Adrian1606 a răspuns:

Fast & Furious?

| Muresan_Daniel_1996 a răspuns:

Filmul se numeste Autobahnraser, dupa mine este un film foarte fain.

| Adrian_Alex_1996 explică (pentru Muresan_Daniel_1996):

Mersi Frumos, Ti-am dat funda

| Adrian_Alex_1996 explică:

Nu,este un baiat politist care participa la curse cu o masina veche si apoi fura o masina de politie Porche si concureaza cu ea bla bla bla

| cosminsmyth a răspuns:

Pana la urma ai gasit filmul?