| conrob a întrebat:

De abia astept sa termin liceul fiind clasa a 11-a, stiti cumva trece repede timpul din clasa a 11-a? adica mai sunt doar 2 ani! ce credeti o sa fie mai frumos dupa liceu?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar acum depinde foarte mult și de tine...mai exact ce vrei să faci după ce termini liceul?

| neutrino a răspuns:

Anii tineretii din liceu si facultate sunt cei mai frumosi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica vrei sa termini liceul? sunt destul retarzi pe aici care spun ca anii de liceu sunt cei mai frumosi ( parca e ceva scris in piatra ) si tu spui ca vrei sa scapi de ei? nenorocire

serios acum, depinde peste ce fel de oameni dai. haios ca aia care zic care sunt frumosi anii de liceu sunt doar aia care au duso bine, ca restul nu zic asta laughing