| Crisyy a întrebat:

De anul viitor as vrea sa incep facultatea Petre Andrei, Asistenta sociala si sociologie din Iasi, ceva sfaturi? e buna? inseamna ceva acest departament in Romania? Mersi!

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Mai in ultimii ani s-a pus un accent mare pe Asistenta sociala, mai ales ca suntem impinsi de la spate de Uniunea Europeana, Asa ca zic ca se merita! Pai ai sa te ocupi de problemele oamenilor fara adapost, copiilor maltratati sau copiilor abandonati, cam de aceste aspecte ai sa lovesti! papa.