| feli79 a întrebat:

Am o problema cu temele la nokia 6300 dau pe ele 30 sec. si imi zice (memorie insuficienta) dar am memorie 800mb si ceva mi sa mai intamplat asa dar am uitat ce i-am facut, stiti voi?, fundabig grin

7 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Realizezi ca memoria aia se umple foarte rapid...
uitate cati mega are o tema (care vrei sa o aplici )si sterge o poza/video/tema/melodie cu aceeasi dimensiune sau mai mare si dai aplay la tema sa vezi daca iti mai face acceasi figura.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| AliveOne a răspuns (pentru feli79):

Si ce crezi ca m-am referit la carD :O
eu tot la memoria telefonului m-am referit ma
poate ca ai ceva pus din greseala poate in loc sal pui pe card l-ai pus pe telefon eu la asta ma refeream :O omg analizeaza cu atentie fiacare dosar si vezi ce are prin el!

Răspuns utilizator avertizat
| AliveOne a răspuns (pentru feli79):

Pai tot acelasi lucru adica frate eu am card de 32 de gb nu de 800mb :O e logic deci te rog intelege correncthappy

Răspuns utilizator avertizat
| AliveOne a răspuns (pentru feli79):

Nu-mi pasa de data intrebari 1 si 2 ce crezi ca ma inpresionezei ca ai Samsung?
Nu prietene deloclaughing ma doare capu de ce ai sau de cat aiwinking
ceau