| alexutssa23 a întrebat:

De ce credeti ca Selena Gomez e super? funda.

Răspuns Câştigător
| superdemi a răspuns:

In primul si in primul rand nu e, e o o taranca care a ajuns vedeta nu stiu cum care nici macar nu are voce.

| alexutssa23 explică (pentru superdemi):

Ai dreptate superdemi astept si de ceilanti raspunsuri.(funda)

| wforweirdo a răspuns (pentru superdemi):

De parcă restul de la Disney n-ar fi la fel.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred asta, dar e ok.
E frumoasa si cam atat stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super pe draq...

| HermioneLove a răspuns:

Pentru ca este frumoasa, draguta, canta bine, etc happy tongue
Tu si cu Superdemi si restul sunteti doar invidiosi pe ea pentru ca ea este vedeta talentata iar voi NU

| DumiY a răspuns:

Buna!
Cine a zis ca Selena Gomez e super? Ok...ca sa ne dam seama ca e,, super'' trebuie mai intai sa o cunoastem nimeni nu stie cum e ea. Oricum cred ca stii ca, vedetele astea sunt cu nasul pe sus. De ce? Pentru ca apar la Tv se dau mari vedete si cantarete.

Răspuns utilizator avertizat