| Necuvântător a întrebat:

De ce dacă contrazici o persoană care îți spune să mergi la psihiatru, tot ceea ce spui în contradictoriu cu acea persoană se interpretează ca fiind simptomul unei boli psihice?
Dacă cineva îți spune să mergi la psihiatru, trebuie musai să execuți comanda "la psihiatru"?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă-ți zice unu, lasă-l dreak că e nărod, dacă îți zic mai mulți, du-te

| Necuvântător explică (pentru sierra1):

Poate s-o zică tot norodul, să o ceară și prin referendum, că eu tot nu mă duc. Sunt bine sănătos.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sierra1):

Ete scartz.

| sierra1 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cosminelu, numai părerea ta despre tine nu contează. Poate dacă ai trăi pe o insulă. Dar nu, ești intre ceilalți deci "ete scârț" nu țlne

| Cosmin86 a răspuns (pentru sierra1):

Asa e, trebuie sa traiesti dupa cum vor ceilalti ca vorba aia "ce-o sa zica lumea..."