| andreea567890123 a întrebat:

De ce e atat de greu la competente digitale? M-am uitat la niste subiecte din 2019 si 2017 si mi s-au parut extrem de grele

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nici nu stiu exact cum ar putea cineva sa iti raspunda la aceasta intrebare thinking

In general, un lucru pare greu, din mai multe motive, iar acest lucru este ceva oarecum abstract. In timp ce tie iti pare greu, altei persoane ii pare incredibil de usor. Ai prins ideea.

Daca nu intelegi un lucru, il inveti si incerci sa treci peste, daca nu poti... incerci iar si reusesti. Oricum toata lumea trece la acele lucruri.

Cat despre intrebarea in sine, "de ce este asa de greu" este absolut irelevanta si nu o sa te ajute cu nimic raspunsul, pentru ca nu exista unul, cum am spus mai sus, tine doar de perspectiva. Tu tot treci prin ele happy

Bafta si succes sa ai! (si oricum o sa ai ^_^ )

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă și competentele alea neobligatorii is grele...