| andreeaeml1200 a întrebat:

De ce exista atatia barbati misogini, dornici de a vedea numai femei "perfecte" si slabe? De ce jignesc femeile plinute, si le descurajeaza, eu una m-am saturat de societatea asta bolnava de pe retelele de socializare, dar si din realitate, care vorbesc in dezgust despre femeile grase.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca sunt atat de prosti incat sunt incapabili sa agate si atunci jignesc, ca sa se faca remarcati.
Niste gunoaie in final, ca nu se va uita nici o femeie la ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar de ce exista femei care nu vor decat barbati cu bani?

Lumea e superficiala fie ca sunt barbati sau femei.

| relian a răspuns:

Le jignesc in speranta ca ele vor lua masuri laughing dar in loc ca ele sa se ambitioneze sa slabeasca, fac exact contraru, maninca si mai mult sa se faca cit china laughing uite asa deal dreacu

| Apokales a răspuns:

Dupa un anumit numar de kilograme este si nesimtire. Si aici vorbesc de ambele sexe.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Apokales):

Zise grasul laughing))

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Apokales):

Oricum team întrecut cu 5 kilograme dețin recordul laughing))

| Apokales a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Gras, dar nu obez. Si nu pentru mult timp.

| Marius22222222222 a răspuns:

Așa e lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalati pe creier de fratii tate, discorduri si reddituri obscure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu-i lua în seamă. Lumea își dă cu părerea, așa e ea.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu poți schimba un om din felul lui de a fi nu ai cum el în esență același va rămâne indiferent de ce ai face tot la fel rămâne același om același persoană același caracter aceeași gândire nu-l poți schimba Niciodată orice ai face el este menit sa fie asa ăstai caracterul acelui asta este cu Adevărat el nu-i poți schimba natura unui om din felul lui de a fi dacă este misogin păi misogin o sa fie toată viața n-ai cum să-l faci din misogin să-l faci sa înțeleagă sa conștientizeze ca este greșit el rămâne același indiferent de ce ai face.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dacă lui îi face placere se drogheze păi o va face asta îi aduce plăcere asta îi face fericit cu Adevărat asta îi împlinește pe acel om cu Adevărat dacă lui îi face placere sa umble cu 100 de femeie o va face dacă ei îi face placere sa umble cu 100 de parteneri o va face nu poți nu ai cum nu exista sa schimb un om din felul lui de a fi ăsta ar însemna săi fi contra naturi lui și vieți lui caracterului acelui om înțelegi? Toți suntem unici în felul nostru de a fi nimeni nu se schimba rămâneți același în esență rămânem tot noi nu exista m-am schimbat mam făcut băiat cuminte sau băiat bun mam făcut fata cuminte și asa mai departe astea sunt prosti nu exista asa ceva toți suntem în felul nostru de a fi si punct.