| Superior a întrebat:

De ce Hitler nu a exterminat mustele si tantarii? Mult mai util asa...

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Oamenii erau câteva miliarde pe când țânțarii sunt o sută de milioane de miliarde.

| LoveSleep a răspuns:

Hai să nu exagerăm. Să nu dăm cu pietre în el, eu zic că a ales bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raid si Autan nu-s foarte incantati de intrebarea ta laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Pai a decis ca nu vrea sa faca asa de mult rau Pamantului, asa ca a decis sa omoare cei mai periculosi paraziti, pe cand mustele si tantarii nu sunt asa de rai ca sa merite omorati.

| Aberdeen a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Asa "paraziti periculosi" erau evreii? laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Aberdeen):

Ma refer la oameni in general.

| Aberdeen a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Am inteles... Oricum, mergand mai departe, n-are nicio persoana dreptul de a decide pentru viata alteia. Indiferent ca oamenii ar fi paraziti mai periculosi decat celelalte fiinte, sau nu.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Aberdeen):

Ai dreptate. Dar la fel de viovati au fost si cei care l-au ajutat.

| Aberdeen a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Sigur ca da. N-ar fi putut sa faca nimic de unul singur, daca nu era urmat...