| anonim_4396 a întrebat:

De ce imaginea barbatului ideal e de metrosexual si nu de barbat d'ala de emana testosteron? alea de 15 sunt dupa Bieber, alea de 20, dupa Robbie Williams. ca nu stiu acu' altu' din RO si asa mai departe? ALEXANDRU LUNGU e suficient nu e suficient de barbat sau.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti sigur ca fetelor nu le plac alfa? un tip alfa 3 calitati
1 e frumos
2 are comportament de alfa
3 are o situatie buna financiara
acel bieber le are pe toate si robbie
uite un alfa alex velea etc
fetelor le plac barbati frumosi asa cum si noua ne place fetele frumoase, metrosexuali sunt aia care sunt milogi sexuali ei sunt in freindzone ca nu le atrage destul fizic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevărat, vrem alfa nu amărâţi de beta.
De cei delta nici nu mai zic, n-are rost...