| DANUTTUREAN a întrebat:

De ce imi apare pe ecran un patrat mare si albastru pe care scrie chromium?

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Fii si tu mai explicit? la ce iti apare un patrat mare si albastru la telefon, la tableta, la calculator, la xbox? si ce ai facut cand ti-a aparut? intrebarea asta a ta este ceva de genu de ce ma doare mana

| DANUTTUREAN explică (pentru tr3ig):

Scuze.la laptop.nu am facut nimic.mi-a aparut dupa ce mi-am instalat google chrome.

| tr3ig a răspuns:

Ai dat restart la calc? si ti-a ramas tot la fel nu dispare? posibil sa fie un logo ceva de la chrome, ciudat faptul pentru ca si eu il am instalat si nu am avut problema asta. inchide procesele la chrome si vezi daca dispare