| κίllą a întrebat:

De ce, in lista de messenger, unele persoane care sunt intrate nu-mi apar online. Dar cand le caut, la,, type some contact information" le vad online. straight face Ar trebui sa imi reinstalez messengerul?

6 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Poate ai inchis din greseala un grup tongue

| κίllą explică:

Deci acele persoane nu sunt pe invisible, ele pur si simplu sunt online, dar nu-mi apar in lista de messenger. Si in nici un caz nu mi-au dat ignore, deoarece, vorbesc cu ele pe messenger, si nu-mi apar online, eu nu la vad in lista nicioadata. Nu le vad nici ca sunt online sau offline, nu le vad deloc.

| mersifrumos a răspuns:

Pentru ca stau pe invizible

| kesha:D a răspuns:

Nuh::: ori stau pe invizibil ori tiau dat tie ignor si at nu mai pozi sa vezi daca sunt onlinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu un id...deci persoana respectiva este online si eu nu o vad... i-am dat igg dupa care iar add.am reinstalat messu.windousu.la ambele pc-uri de pe care intru eu si persoana respectiva aveti vreo solutie ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu sau dat pe avabile.si nu nu trebuie sati reinstalezi mess