| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, am un prieten caruia nu ii mai merge sa vada cine este online in lista de messenger si nici avatarul lor, ce ar trebui sa faca? puppy dog eyes Funda+Vot :*

Ps: A incercat sa isi reinstaleze messengerul dinou dar nimic!

4 răspunsuri:
| alexandra13131718 a răspuns:

Probabil nu e nimini online sau apasa CTRL H poate se rezolva

| KataD a răspuns:

Reinstaleaza winodwsu

| LaurAdrian a răspuns:

Solutia este: Sa se conecteze la mess si sa apase ctrl+h si problema rezolvata, sau daca nu sa se uita la setari... Funda?

| Lorre1214 a răspuns (pentru LaurAdrian):

Nu este din cauza ca nu este nimeni online si daca apasa ctrl+h ii apar normal dar nu apar cum ca ar fi conectati!