| anonim_4396 a întrebat:

De ce incep sa ma plictisesc groaznic pe TPU? Banuiesc ca din cauza timpului stat caci observ ca marea majoritate a intrebarilor se repeta.Si citiva dintre cei mai pregatiti utilizatori dispar sau intra din ce in ce mai rar. Pacat, mare pacat.Probabil ca o sa disparem toti la un moment dat.Nu credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simt exact acelasi lucru.

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Oamenii sau trecatori in viata. De ce n-ar fi trecatori si pe TPU?happy

mariana
| mariana a răspuns:

De noi depinde daca acest site este sau nu interesant pentru ca, nu te opreste nimeni sa pui intrebari interesante la care sa primesti raspunsuri competente, pertinente si folositoare si de ce nu inteligente.
Pe site intra si puberi si adolescenti, cu minima experienta de viata, care pun intrebarile care pe ei ii preocupa si chiar daca se repeta ei, daca sunt nou intrati pe TPU, nu cunosc acest lucru si de aceea doresc sa inteleaga problemele legate de varsta pe care o parcurg.
Sunt destui oameni de nadejde pe TPU ca utilizatori si sper ca, plictiseala sa nu te bantuie prea tare, pentru ca sa stii ca este "molipsitoare" si atunci ne vom imbolnavi cu totii si cine va mai activa pe TPU. Sa stii un lucru, nimeni nu este de neinlocuit, viata merge mai departe, cei care pleaca iau o parte din inima noastra cu ei, dar asta nu inseamna ca nu avem o inima asa de "larga" incat sa nu incapa si noii veniti.
Curaj si fii dintre cei care fac site-ul sa fie interesant si bun ca la inceput sau chiar mai bun. Salutari si incearca sa nu te lasi coplesit de tristete si de singuratate pentru ca sunt sentimente distructive si iti vor face rau. Fii optimist si fa-ne sa fim mandri de activitatea ta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Adevarul e ca TPU nu mai e la fel ca atunci cand am intrat eu(22 martie), ii lipseste ceva.

| Barajag a răspuns:

Toti ne plictisim la un moment dat, ce- i mult strica sau nu!

mlm
| mlm a răspuns:

Sint multe persoane care au examene, au servici, familii, delegatii, mai ales acum vara ca incep si concediile, deci nu dispera draga harciog, se vor intoarce ei intr-un tarziu.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Este o senzatie fireasca. Mai ales in perioada asta, cand traim "linistea de dupa furtuna". Pe urma, pentru tine provocarile nu mai sunt la fel de mari ca la inceput. Eu cred ca activitatea se va revigora, sau cel putin asa sper!

| giovana a răspuns:

Curaj, harciog! Revigoreaza TPU!

| madonica a răspuns:

A venit caldura, ne ducem la plaja, la gratar, la un volei...seara tarziu mai deschidem pc-ul

| oooooooo a răspuns:

Sper sa nu dispara siteul, dar tu ai dreptate, nu mai este ca la inceput, la fel de interesant.Se poate oare face ceva?

| mikiscence a răspuns:

Pentru ca nu-i o regula sa stai toata ziua pe TPU... daca intri uneori, e distractiv, dar sa stai toata ziua in fata calculatorului...ar fi culmea sa nu te plictisesti... daca o sa diparem cu totii la un moment dat vor fi altii etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu simt la fel.Intru mai rar si nu ma plictisesc cand intru pentru ca gasesc intrebari noi. Dar apoi nu prea mai am ce face pe TPU in urmatoarele zile...