| SpikLo a întrebat:

De ce lumea zice ca turcii/arabii/tatarii sunt tigani? Eu stiam ca tiganii sunt urmasii indienilor iar turcii/tatarii sunt urmasii asiaticilor.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca au pielea maronie si unii din ei put laughing

| SpikLo explică (pentru mgtow):

Dar nu toti sunt mai negrii. Aia care put nu se spala clar rolling on the floor)))

| mgtow a răspuns (pentru SpikLo):

Prin Turcia si Arabia saudita nu prea vezi conditii de igiena ca la noi sau prin europa de aia se zic ca sant tigani.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SpikLo):

La c r

| Enanita a răspuns:

Buna!

Din nestiinta. Tiganii provin din nordul Indiei.

Pa-pa!

| SpikLo explică:

Uite si celebrul cantaret Tarkan http://tarkanplusint.files.wordpress.com/......-photo.jpg
este turc si este alb :)))

| SpikLo explică:

Serios straight face Cine ti-a spus asta? Eu am vizitat Turcia de minim 10 ori si as vrea ca Romania sa arate ca Istanbul...

| mgtow a răspuns (pentru SpikLo):

Inseamna ca ma tranzitat zona imputita a Turciei cand am mers cu autotrenul pe acolo...

| SpikLo explică:

Poate ai fost prin cartierele mai sarace.

| ÇağlaŞimşek1996 a răspuns:

Doamne!
Cine ti-a spus asta?!
Nu-i adevarat, nu sunt tigani.
Romanii sunt tigani.
I-a gandeste-te un pic care dintre noi este tigan?! Tu sau eu?!
LOL!