| DoOdO a întrebat:

De ce mai nou dupa ce se raspunde la o intrebare te pune si pe tine sa completezi un chestionar? thinking : Daca era la categoria potrivita, Daca cauta rezolvare, etc...

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ca să vadă dacă întrebarea trebuie mutată sau ştearsă. Oricum, nimeni nu cred că'şi pierde vremea cu chestionarul lor.
Succes!

| betti a răspuns:

Si eu am observat chestionarul ala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a imbunatati saitul si sa nu mai fie intrebarile la categori gresite daca tu zici ca trebuia acolo ei o muta si la cauta rezolvare daca e pusa doar la misto sau e serioasa dar nu e obligatoriu sa il faciwinking